До початку літа Франція передасть Україні 100 безпілотників Delair

Франція до початку літа передасть Україні 100 безпілотників Delair. Про це повідомив міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню у мережі Х (Twitter) 1 березня.

"В рамках інноваційної програми Франція замовляє у компанії Delair 100 дистанційно керованих боєприпасів, які прибудуть до України цього літа", - написав Лекорню.

За його словами, загалом оборонна промисловість Франції замовить 2000 дистанційно керованих боєприпасів. 

"Для задоволення потреб наших збройних сил та Збройних сил України", - підкреслив міністр.

Раніше повідомялось, що Франція передасть Україні до 3 млрд євро військової допомоги у 2024 році.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті