До початку літа Франція передасть Україні 100 безпілотників Delair

Франція до початку літа передасть Україні 100 безпілотників Delair. Про це повідомив міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню у мережі Х (Twitter) 1 березня.

"В рамках інноваційної програми Франція замовляє у компанії Delair 100 дистанційно керованих боєприпасів, які прибудуть до України цього літа", - написав Лекорню.

За його словами, загалом оборонна промисловість Франції замовить 2000 дистанційно керованих боєприпасів. 

"Для задоволення потреб наших збройних сил та Збройних сил України", - підкреслив міністр.

Раніше повідомялось, що Франція передасть Україні до 3 млрд євро військової допомоги у 2024 році.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті