До Києва прибув глава МЗС Естонії та обговорив зі Стефанчуком вступ України до НАТО

До Києва з офіційним візитом прибув глава МЗС Естонії Урмас Рейнсал. Про це 21 березня повідомляє спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"Вдячний Естонії за всю надану оборонну підтримку України. Для нас важливе її продовження, щоб остаточно зламати плани держави-терориста. Обговорили також низку пріоритетних питань, насамперед відповідальність росії", - заявив глава парламенту.

Зокрема, Стефанчук і Рейнсал обговорили створення механізму відшкодування збитків, яких росіяни завдали Україні. Голова Верховної Ради наголосив на важливості санкційного тиску проти РФ і висловив сподівання, що 11 пакет санкцій стане дієвим проти країни-агресора. Крім того, Стефанчук підкреслив, що сьогодні Україна фактично відіграє роль країни НАТО, стримуючи російську агресію.

"Висловив сподівання, що найближчим часом буде підписано декларацію президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Естонії Каї Каллас щодо євроатлантичної інтеграції України. Це допоможе союзникам розпочати дискусію щодо розгляду заявки України на членство в НАТО", - додав Стефанчук.

Також зазначимо, що Рейнсал уже побував на засіданні українського парламенту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МЗС Японії підтвердило візит прем'єр-міністра до Києва.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті