До Декларації G7 про підтримку України приєдналась Естонія – разом із Литвою та Латвією

До Декларації "Великої сімки" про підтримку України приєдналась Естонія разом із Литвою та Латвією 17 серпня. Про це повідомила прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас у своєму Twitter.

"Естонія разом із Литвою та Латвією приєднується до G7 декларації про підтримку України, – написала Каллас. – Будемо допомагати Україні до перемоги. Ми будемо підтримувати Україну на шляху до членства в НАТО та ЄС".

Раніше повідомлялось, що Латвія приєдналася до Декларації G7 про гарантії безпеки для України.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті