Дніпро витратив майже 3,5 млрд гривен на підтримку Сил оборони – мер

Дніпро продовжує забезпечувати українських бійців технікою, автівками та спорядженням і залишається лідером серед українських міст із забезпечення оборонців на передовій необхідним. Про це 12 вересня повідомила Дніпровська міська рада. 

Нині чергова партія відправилася на передову – це близько сотні одиниць найнеобхіднішого. Насамперед дрони, тепловізори та рації. Крім цього, оборонцям надали замовлену ними комп’ютеру техніку та антени-підсилювачі. 

Загалом за період повномасштабної агресії Дніпро витратив на потреби оборони і обороноздатність міста майже 3,5 млрд гривень.

Мер Борис Філатов зазначив, що місто і далі робитиме все для допомоги армійцям на передовій.

"Зараз, як і щотижня, ми надаємо допомогу нашим оборонцям на декілька мільйонів гривень. Це різне обладнання. І далі продовжуємо працювати", - сказав він.

Як повідомлялося, у Донецькій області волонтери передали дрони та медикаменти захисникам на фронті.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті