Для зберігання трупів ліквідованих окупантів будують масштабні комплекси у Курську й Ростові на мільярди рублів – ГУР

З метою сортування, аналізу й зберігання трупів ліквідованих російських військових будуються масштабні комплекси у Курську й Ростові-на-Дону. Про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України 31 травня.

"У Курську та Ростові-на-Дону росіяни будують масштабні комплекси для сортування, аналізу й зберігання трупів ліквідованого на війні проти України особового складу, – сказано в повідомленні. – Площа кожного об’єкта понад 4000 квадратних метрів".

 Зазначається, що до комплексів будуть входити:

- пункти для проведення слідчих дій та досліджень над тілами;

- рефрижераторні з холодильними камерами на 1000 місць;

- склади з трунами та іншим похоронними декораціями;

- скорботна зала.

Підкреслюється, що закладена вартість будівництва комплексу для знищених окупантів у Ростові-на-Дону становить близько 600 мільйонів рублів, у Курську – понад 800 мільйонів рублів.

Вартість рефрижераторного обладнання оцінюється у понад мільярд рублів для кожного комплексу.  

"Головне управління розвідки Міністерства оборони України констатує, що терористична росія уже не здатна приховувати масштаб втрат особового складу у війні проти України, – йдеться в повідомленні. – Будівництво вказаних комплексів на території Московії підтверджує факт, що путінський режим посилає свою окупаційну армію на смертельний конвеєр, але не справляється з потоком загиблих".

ГУР МО України нагадує, що кожен російський солдат, який не вчиняв воєнних злочинів,  має можливість здатись в полон.

"В іншому випадку, його чекає холодильник на одній із сортувальних баз для трупів у росії", – пише відомство.

Раніше повідомлялось, що в окупованій Брянці на Луганщині на новому кладовищі побільшало свіжих могил російських військових з 4 ОМСБР.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті