Для військових створили порадник щодо використання мобільного зв’язку

Командуванням Сил територіальної оборони ЗСУ створено порадник щодо використання мобільного зв’язку військовими, - повідомляє Мілітарний.

У пораднику зібрана інформація, що дозволяє зрозуміти, як працює стільниковий (мобільний) зв’язок та рекомендації, як користуватися ним безпечно.

Стандарти мобільного зв’язку не передбачають використання його в умовах війни, тому стільниковий зв’язок має чимало вразливостей (наприклад, властивість телефону постійно «шукати мережу» та реєструватись у ній).

Росіяни це використовують для збору даних про всі мобільні пристрої, що потрапляють у зону досяжності їхніх технічних засобів радіоелектронної розвідки (РЕР).

"За результатами проведення такої розвідки ворог має можливість визначати скупчення військ для завдання ракетних чи артилерійських ударів. Також окупанти можуть аналізувати зібрані дані та отримати набір ідентифікаторів мобільних пристроїв з прив’язкою до місць його виявлення", - йдеться у повідомленні.

Про те, як працює стільниковий (мобільний) зв’язок та рекомендації, як користуватись ним безпечно — читайте у пораднику «Мобільний зв’язок у ЗСУ. Міф та реальність», створеному Командуванням Сил територіальної оборони ЗСУ: https://cutt.ly/dwI5Qpvt

Порадник опублікований на інформаційному ресурсі управління підготовки (G7) штабу Командування Сил ТрО ЗСУ та доступний для завантаження.

На сайті https://sprotyvg7.com.ua/ також є інші навчальні матеріали з військової справи, які будуть корисні як чинним військовослужбовцям, так і тим, хто лише готується ставати воїном.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті