Для військових створили порадник щодо використання мобільного зв’язку

Командуванням Сил територіальної оборони ЗСУ створено порадник щодо використання мобільного зв’язку військовими, - повідомляє Мілітарний.

У пораднику зібрана інформація, що дозволяє зрозуміти, як працює стільниковий (мобільний) зв’язок та рекомендації, як користуватися ним безпечно.

Стандарти мобільного зв’язку не передбачають використання його в умовах війни, тому стільниковий зв’язок має чимало вразливостей (наприклад, властивість телефону постійно «шукати мережу» та реєструватись у ній).

Росіяни це використовують для збору даних про всі мобільні пристрої, що потрапляють у зону досяжності їхніх технічних засобів радіоелектронної розвідки (РЕР).

"За результатами проведення такої розвідки ворог має можливість визначати скупчення військ для завдання ракетних чи артилерійських ударів. Також окупанти можуть аналізувати зібрані дані та отримати набір ідентифікаторів мобільних пристроїв з прив’язкою до місць його виявлення", - йдеться у повідомленні.

Про те, як працює стільниковий (мобільний) зв’язок та рекомендації, як користуватись ним безпечно — читайте у пораднику «Мобільний зв’язок у ЗСУ. Міф та реальність», створеному Командуванням Сил територіальної оборони ЗСУ: https://cutt.ly/dwI5Qpvt

Порадник опублікований на інформаційному ресурсі управління підготовки (G7) штабу Командування Сил ТрО ЗСУ та доступний для завантаження.

На сайті https://sprotyvg7.com.ua/ також є інші навчальні матеріали з військової справи, які будуть корисні як чинним військовослужбовцям, так і тим, хто лише готується ставати воїном.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті