Для українців за кордоном створили додаток I’m Ukrainian

Для українців за кордоном створили корисний застосунок I’m Ukrainian. Про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у Телеграм.

«Його створили спеціально для українських громадян, які вимушено переїхали до інших країн. Він має назву I’m Ukrainian і призначений для того, щоб зробити їх життя за кордоном комфортнішим», - йдеться в повідомленні.

За допомогою застосунку українці можуть знаходити необхідні послуги, варіанти для освіти або працевлаштування, а також корисні освітні курси.

Крім того, він може шукати однодумців, планувати спільні екскурсії чи відвідання волонтерських хабів, а також додавати новини й оголошення про власні події чи відкриття бізнесу.

У Мінреінтеграції зазначають, що застосунок доступний лише для українців, його інтегровано в «Дію», тому саме через неї відбувається підтвердження громадянства.

Для користування додатком необхідно мати встановлений на мобільному телефоні застосунок «Дія»; завантажити I’m Ukrainian; під час реєстрації вказати адресу своєї електронної пошти; вибрати «Вхід через Дію».

Наразі додаток працює у 19 країнах світу. Їх перелік поступово збільшується.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті