Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Запускаємо запис на бета-тестування послуги C3.2 — «Втрата контролю над майном на тимчасово окупованих територіях». Якщо юридична особа втратила контроль над своїм майном через окупацію після 24 лютого 2022 року, це можна офіційно зафіксувати на міжнародному рівні" - повідомляє 4 березня Телеграм-канал "Дія".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Що це дає? Юридичні особи, які не є державними органами, можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків. Після внесення заяви та доказів до Реєстру її передадуть компенсаційній комісії, яка визначатиме розмір належної компенсації", - йдеться у повідомленні.
Стати бета-тестувальником може: керівник юридичної особи або представник із наданими цифровими повноваженнями.
Зафіксуйте втрату контролю над майном — записатись на бета-тестування можна на порталі Дія.
Більше інформації про міжнародний Реєстр збитків та категорії заяв можна знайти на сайті Реєстру.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту