Для роботи у Старобільському районі після його деокупації повністю готові вісім Пунктів незламності

Для роботи у Старобільському районі Луганської області після його деокупації вже повністю підготовлені 8 Пунктів незламності, їх можна буде розгорнути одразу після звільнення району. Про це повідомив начальник Старобільської РВА Володимир Череватий в інтерв'ю "ОстроВу", опублікованому 15 листопада.

"Загалом на території Старобільського району планується відкриття 50 пунктів незламності. З них до відкриття повністю, відповідно до вимог Кабміну, готові вісім: 3 у Старобільській громаді, по 2 – у Міловській та Новопсковській і один – у Біловодській", - зазначив Череватий.

Він уточнив, що загалом у районі планується відкрити на території Старобільської міської громади 12 Пунктів незламності; на територіях Новопсковської, Марківської та Міловської селищних громад – по 8; на території Чмирівської сільської – 7, Шульгинської сільської – 4, Білолуцької селищної – 2 й Біловодської селищної – 2. 

Наразі районна рада накопичує матеріальну базу для відкриття всіх Пунктів. 

Раніше повідомлялось, що мешканці окупованого Старобільського району Луганщини та переселенці з нього можуть поставити питання голові РВА Череватому.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті