Мешканці окупованого Старобільського району Луганщини та переселенці з нього можуть поставити питання голові РВА Череватому (посилання)

Переселенці з окупованого Старобільського району Луганщини та ті мешканці району, хто й зараз залишається в окупації, мають можливість поставити питання очільнику Старобільської районної військової адміністрації (РВА) Володимиру Череватому. Він дасть на них відповіді на пресконференції 15 вересня. Про це повідомила Старобільська РВА на своїй сторінці у Facebook 8 вересня.

"Старобільська районна військова адміністрація повідомляє про проведення 15 вересня пресконференції голови Старобільської РВА Володимира Череватого "1 рік на посаді". Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході. Попередня реєстрація ЗМІ та блогерів обов’язкова", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що з питань акредитації треба заповнити форму за посиланням.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся можна звертатись на електронну пошту [email protected].

"Запрошуємо жителів району ставити питання, стосовно роботи адміністрації, підготовки до деокупації, процесів відновлення району". – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що запитання по темі треба залишити в коментарях до допису Старобільської РВА у Facebook.

Раніше повідомлялось, що мешканці віддалених сіл окупованого Старобільського району отримали повістки до "військкомату".

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті