Для підлітків запустили безкоштовний психологічний онлайн-тренажер, який буде корисним і дорослим - Мінреінтеграції

Для підлітків запустили безкоштовний психологічний онлайн-тренажер. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Тренажер містить розділи із вправами для різних вікових категорій, тож може стати у пригоді навіть дорослим.

Тренажер створено у межах співпраці між Управлінням ювенальної превенції Нацполіції та благодійною організацією «БФ «HappyMind.Help».

Рекомендований вік для самостійного використання підлітками онлайн-тренажера – від 13-14 років.

Для школярів молодшої вікової категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом з батьками (опікунами) чи фахівцями із психологічного здоровʼя.

Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для самостійного поліпшення психологічного здоровʼя. Водночас розробники наголошують – у разі наявності ознак психічних захворювань необхідно звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Розроблені для підлітків завдання дають змогу покращити психологічний стан зокрема у разі таких проблем:

  • початкова депресія (втома, погіршення стану здоровʼя, злість і дратівливість тощо);
  • стрес, пригніченість;
  • тривожність (емоційне хвилювання);
  •  апатія (відсутність почуттів);
  • сум (невеселий важкий настрій);
  •  порушення сну.

Тренажер доступний за посиланням.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Всі статті