Для переселенців з Луганської області проведе тренінг психолог в Кремінському хабі в Дніпрі (форма для реєстрації)

Психолог БО "БФ "АДРА УКРАЇНА" проведе безкоштовний тренінг для ВПО з Луганщини в Кремінському хабі в Дніпрі 4 грудня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 1 грудня. 

"4 грудня о 14:00 на базі Кремінського гумхабу в Дніпрі відбудеться безкоштовний тренінг від психолога БО "БФ "АДРА УКРАЇНА", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що учасники дізнаються, як функціонує психіка під час стресу, як активувати внутрішні ресурси, а також виконають практичні вправи.

Адреса хабу: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 89.

Попередня реєстрація на захід - за посиланням.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини отримали продукти, одяг і ковдри в Старобільському хабі на Закарпатті. Реєстрація ВПО в хабі триває (контакти).

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті