Для переселенців з Луганської області проведе тренінг психолог в Кремінському хабі в Дніпрі (форма для реєстрації)

Психолог БО "БФ "АДРА УКРАЇНА" проведе безкоштовний тренінг для ВПО з Луганщини в Кремінському хабі в Дніпрі 4 грудня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 1 грудня. 

"4 грудня о 14:00 на базі Кремінського гумхабу в Дніпрі відбудеться безкоштовний тренінг від психолога БО "БФ "АДРА УКРАЇНА", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що учасники дізнаються, як функціонує психіка під час стресу, як активувати внутрішні ресурси, а також виконають практичні вправи.

Адреса хабу: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 89.

Попередня реєстрація на захід - за посиланням.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини отримали продукти, одяг і ковдри в Старобільському хабі на Закарпатті. Реєстрація ВПО в хабі триває (контакти).

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті