Для досягнення всіх цілей на фронті ЗСУ потрібні 2-3 ескадрильї F-16 - Ігнат

ЗСУ потребують 2-3 ескадрильї винищувачів F-16 для виконання поточних потреб на фронті. Про це 14 липня в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат.

"Тут треба розділяти щодо кількості літаків. У мирний час це може бути півтори сотні багатоцільових винищувачів, яких було б достатньо, щоб захистити нашу державу від потенційних майбутніх загроз ззовні", - зазначив Ігнат.

Станом на зараз же ЗСУ потребують двох-трьох ескадрилій (загалом це близько 50 літаків). Така кількість винищувачів дасть змогу відігнати російську авіацію від кордонів, а також збивати дрони-камікадзе і крилаті ракети.

Нова винищувальна авіація зможе допомогти наземним військам у наступальних і оборонних діях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна розглядатиме й інші типи літаків для посилення ВПС.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті