Для досягнення всіх цілей на фронті ЗСУ потрібні 2-3 ескадрильї F-16 - Ігнат

ЗСУ потребують 2-3 ескадрильї винищувачів F-16 для виконання поточних потреб на фронті. Про це 14 липня в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат.

"Тут треба розділяти щодо кількості літаків. У мирний час це може бути півтори сотні багатоцільових винищувачів, яких було б достатньо, щоб захистити нашу державу від потенційних майбутніх загроз ззовні", - зазначив Ігнат.

Станом на зараз же ЗСУ потребують двох-трьох ескадрилій (загалом це близько 50 літаків). Така кількість винищувачів дасть змогу відігнати російську авіацію від кордонів, а також збивати дрони-камікадзе і крилаті ракети.

Нова винищувальна авіація зможе допомогти наземним військам у наступальних і оборонних діях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна розглядатиме й інші типи літаків для посилення ВПС.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті