Деякі мешканці Бахмуту спеціально ховаються від евакуації - Кириленко

Евакуація цивільного населення з Бахмуту ускладнюється через те, що деякі особи свідомо переховуються. Про це розповів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в ході брифінгу в агентстві "Укрінформ".

"На 24 лютого 2022 року населення Бахмуту становило 84 тисячі осіб. Зараз достеменно сказати, скільки там залишилося людей, вкрай важко. Але за нашими підрахунками, там лишилося менше 3500 осіб. Це ті люди, які свідомо не хочуть виїжджати з міста. Не дивлячись на те, що там вкрай небезпечно проводити евакуацію, вони відмовляються їхати. Деякі навіть переховуються від евакуації", - розповів Павло Кириленко.

Як повідомлялося раніше, генерал Сирський заявив, що "Вагнер" під Бахмутом видихається і ЗСУ скоро "скористаються нагодою".

 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті