Деякі мешканці Бахмуту спеціально ховаються від евакуації - Кириленко

Евакуація цивільного населення з Бахмуту ускладнюється через те, що деякі особи свідомо переховуються. Про це розповів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в ході брифінгу в агентстві "Укрінформ".

"На 24 лютого 2022 року населення Бахмуту становило 84 тисячі осіб. Зараз достеменно сказати, скільки там залишилося людей, вкрай важко. Але за нашими підрахунками, там лишилося менше 3500 осіб. Це ті люди, які свідомо не хочуть виїжджати з міста. Не дивлячись на те, що там вкрай небезпечно проводити евакуацію, вони відмовляються їхати. Деякі навіть переховуються від евакуації", - розповів Павло Кириленко.

Як повідомлялося раніше, генерал Сирський заявив, що "Вагнер" під Бахмутом видихається і ЗСУ скоро "скористаються нагодою".

 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті