Десятки одиниць знищеної техніки в селищі й на околиці: наші військові показали "екскурсію" Білогорівкою

"Відеоекскурсію" Білогорівкою на Луганщині від пілотів 81-ї Окремої аеромобільної бригади опублікував Телеграм-канал "DeepState" 27 травня. "Десятки знищеної техніки в селі та на його околиці - це все робота десантників з 81-ї бригади та прикомандированих підрозділів. Незважаючи на те, що бої в цьому районі не висвітлюються так регулярно, як на інших ділянках, ворог стабільно намагається покращити своє тактичне положення та захопити все селище. Білогорівка залишається переднім краєм Сил Оборони вже більше, ніж півтора року", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що з огляду на величезні втрати росіян на Кремінському напрямку на Луганщині російська пропаганда знайшла новий метод їх приховувати: трупи росіян, які потрапляють на відео, почали видавати за "муляжі", нібито завезені до Кремінського лісу українськими військовими.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті