Держконцерн "Укроборонпром" припинив своє існування

З 28 червня 2023 року концерн Укроборонпром припинив існування, а його правонаступником стало акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" (УОП). Про це 29 червня повідомив у Телеграм міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

"Починаємо зміни найбільшого оборонного підприємства країни. Важливий крок – трансформація. Відсьогодні припинено діяльність державного концерну Укроборонпром. Натомість утворено акціонерне товариство Українська оборонна промисловість", – повідомив міністр.

Як повідомляється, єдиним акціонером нової компанії є держава в особі Кабінету міністрів, статутний капітал УОП – 237,07 млн грн.

Генеральний директор УОП – Герман Сметанін, який до цього очолював Завод ім. Малишева.

За словами Камишіна, наступний крок у трансформації Укроборонпрому – переведення штату і передання майна, а далі – формування наглядової ради відповідно до стандартів Організації економічного співробітництва та розвитку.

Міністр також заявив, що перед УОП стоїть завдання кратно збільшити виробництво боєприпасів та військової техніки. 

Нагадаємо, 27 червня президент України Володимир Зеленський звільнив гендиректора "Укроборонпрому".

Раніше повідомлялось, що "Укроборонпром" успішно випробував дрон із дальністю 1000 км.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті