Зеленський звільнив гендиректора "Укроборонпрому". Новим керівником стане директор заводу ім. Малишева

Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Юрія Гусєва з посади гендиректора "Укроборонпрому". Відповідний указ №357/2023 від 27 червня оприлюднили на сайті Офісу президента.

"Звільнити ГУСЄВА Юрія Веніаміновича з посади генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" згідно з поданою заявою", – сказано в документі.

Як пише "Економічна правда" з посиланням на власні джерела, в уряді вирішили замінити нинішнього гендиректора "Укроборонпрому" на керівника харківського заводу імені Малишева Германа Сметаніна, але поки про це рішення ще не оголошували. Журналісти зазначають, що причиною цього став зокрема провал ракетної програми.

"Гусєв у ракетній програмі був не просто наглядачем як голова концерну, а безпосереднім координатором. Там завал. Є ще "дрон на тисячу кілометрів", але його ніхто не може знайти, де він і хто його випускає. А президент запитує: "Де ракети? Де дрони?", – цитує видання джерело з оточення Зеленського.

Напередодні "Укроборонпром" визнав проблеми з реалізацією ракетної програми, яку розробила команда цього концерну за дорученням президента. У підприємстві зазначали, що за рішенням гендиректора Гусєва підрозділи безпеки концерну в березні-квітні цього року провели перевірку для встановлення причин невиконання окремих заходів ракетної програми. Результати надіслали до Мінстратегпрому та Департаменту контррозвідки СБУ "для вжиття відповідних заходів".

Раніше повідомлялось, що "Укроборонпром" успішно випробував дрон із дальністю 1000 км.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті