Держконцерн "Укроборонпром" припинив своє існування

З 28 червня 2023 року концерн Укроборонпром припинив існування, а його правонаступником стало акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" (УОП). Про це 29 червня повідомив у Телеграм міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

"Починаємо зміни найбільшого оборонного підприємства країни. Важливий крок – трансформація. Відсьогодні припинено діяльність державного концерну Укроборонпром. Натомість утворено акціонерне товариство Українська оборонна промисловість", – повідомив міністр.

Як повідомляється, єдиним акціонером нової компанії є держава в особі Кабінету міністрів, статутний капітал УОП – 237,07 млн грн.

Генеральний директор УОП – Герман Сметанін, який до цього очолював Завод ім. Малишева.

За словами Камишіна, наступний крок у трансформації Укроборонпрому – переведення штату і передання майна, а далі – формування наглядової ради відповідно до стандартів Організації економічного співробітництва та розвитку.

Міністр також заявив, що перед УОП стоїть завдання кратно збільшити виробництво боєприпасів та військової техніки. 

Нагадаємо, 27 червня президент України Володимир Зеленський звільнив гендиректора "Укроборонпрому".

Раніше повідомлялось, що "Укроборонпром" успішно випробував дрон із дальністю 1000 км.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті