У Держдумі РФ заявили про відсутність грошей на підвищення зарплат лікарям і вчителям та різке скорочення підтримки регіонів

У Держдумі заявили про відсутність грошей на підвищення зарплат лікарям і вчителям у РФ. Про це повідомили росЗМІ 23 жовтня. 

"Є ризики, що регіонам і муніципалітетам з низькою бюджетною забезпеченістю може не вистачити власних доходів і дотацій з федерального бюджету на підвищення зарплат бюджетників", - цитують росЗМІ голову комітету Держдуми з регіональної політики та місцевого самоврядування Олексія Діденка.

Уточнюється, що регіони можуть не знайти кошти на підвищення зарплат працівникам бюджетних установ у 2024 році після підвищення мінімального розміру оплати праці та зростання інфляції.

"Наступного року уряд різко скоротить підтримку регіонів", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що майже половині населення росії зарплати не вистачає навіть на основні потреби.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті