Майже половині населення росії зарплати не вистачає навіть на основні потреби - опитування

За півтора року повномасштабної війни проти України частка росіян, яким не вистачає зарплати навіть на елементарні потреби, зросла до 45%. Дані відповідного опитування наводять росЗМІ 23 жовтня.

"Якщо 2021 року про те, що зарплата на основному місці роботи не дає змоги покрити основні потреби, заявили 25% учасників опитування, то 2023 року частка таких відповідей зросла до 45%", - ідеться в повідомленні.

Ще 36% опитаних заявили, що зарплата покриває їхні основні потреби насилу. Два роки тому таких відповідей було 39%.

Найчастіше про достатність зарплати заявили респонденти, які проживають у Москві: 26% опитаних жителів столиці заявили, що зарплати їм вистачає.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті