Держдума РФ дозволила жителям окупованих територій України до 2026 року користуватися їхньою зброєю

Державна Дума РФ ухвалила в першому читанні законопроект про правове регулювання у сфері обігу зброї на окупованих територіях України. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Ініціативою передбачається, що громадяни РФ (громадяни України окупованих територій – "ОстроВ"), зареєстровані в нових регіонах (окуповані території України – "ОстроВ"), зможуть до 1 січня 2026 року зберігати, носити та використовувати свою зброю та патрони до неї на підставі відповідних дозволів, виданих органами внутрішніх справ ДНР та ЛНР до їх прийняття до РФ, а також України”.

А ось купувати нову зброю за цими дозволами заборонено.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті