Держдума РФ дозволила жителям окупованих територій України до 2026 року користуватися їхньою зброєю

Державна Дума РФ ухвалила в першому читанні законопроект про правове регулювання у сфері обігу зброї на окупованих територіях України. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Ініціативою передбачається, що громадяни РФ (громадяни України окупованих територій – "ОстроВ"), зареєстровані в нових регіонах (окуповані території України – "ОстроВ"), зможуть до 1 січня 2026 року зберігати, носити та використовувати свою зброю та патрони до неї на підставі відповідних дозволів, виданих органами внутрішніх справ ДНР та ЛНР до їх прийняття до РФ, а також України”.

А ось купувати нову зброю за цими дозволами заборонено.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті