ДБР передало ЗСУ арештовані авто родичів Медведчука й Козака на понад мільйон доларів

Державне бюро розслідувань (ДБР) передало Збройним Силам України арештовані авто родичів Медведчука та Козака загальною вартістю понад 1 мільйон доларів США. Про це повідомили на сайті ДБР 12 червня.

"Працівники ДБР передали на потреби однієї з бригад Збройних Сил України 17 автомобілів арештованих у родичів Медведчука та Козака: 12 вантажівок, автокран, мікроавтобус, фургон та два позашляховики. Їх вартість складає $1,1 млн", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що ці транспортні засоби належали підприємству родичів Медведчука та Козака, причетних до фінансування збройної агресії росії проти України. Вони також є суб’єктами кримінального провадження щодо незаконного видобутку піску на двох кар'єрах у Львівські області, в межах якого у квітні 2022 року на автомобілі було накладено арешт.

Раніше повідомлялось, що арештовано нову "порцію" активів Оксани Марченко: стратегічні підприємства припортової інфраструктури майже на 740 млн грн.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті