Данилов: питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон розглянуть на засіданні Ставки

На найближчому засіданні Ставки Верховного головнокомандувача розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі загальнонаціонального телемарафону, - пише ТСН.

"На жаль, не всі розуміють, коли держава дає можливості відрядження за кордон для виконання тих чи інших завдань, треба обов'язково повертатися. У нас був прикрий випадок, коли Міністерство культури надало дозвіл у грудні – шість людей поїхали представляти Україну як артисти. На жаль, вони не повернулися до України. Ба більше, зухвало починають коментувати і викладати в Мережу, що вони такі розумні, а хтось має воювати. Він в іншому місці буде виступати, коли повернеться до України. Є закони, які треба поважати. Навіть якщо це зробив, сиди собі мовчки в Туреччині, чи де. Вибачення прийматися не будуть", – сказав Данілов, коментуючи скандальні заяви стендап-коміка Андрія Щегеля.

За словами секретаря РНБО, на засіданні Ставки розглянуть питання – хто, скільки, які відомства давали дозволи на виїзд військовозобов'язаним. Про це звітуватимуть міністри.

Данілов певен, що в цьому випадку йдеться про справедливість, бо всі мають докладати зусиль для перемоги. Секретар РНБО підтримує ідею змін до законодавства, які спрямовані на "посилення цих процесів" (умов виїзду чоловіків призовного віку за кордон. – Ред.).

"Не можеш воювати? Будь ласка, працюй, сплачуй податки. Не можеш працювати? Допомагай, як можеш. Але от отак ганьбити країну – це не дозволено нікому", – підсумував він.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті