Данилов: питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон розглянуть на засіданні Ставки

На найближчому засіданні Ставки Верховного головнокомандувача розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі загальнонаціонального телемарафону, - пише ТСН.

"На жаль, не всі розуміють, коли держава дає можливості відрядження за кордон для виконання тих чи інших завдань, треба обов'язково повертатися. У нас був прикрий випадок, коли Міністерство культури надало дозвіл у грудні – шість людей поїхали представляти Україну як артисти. На жаль, вони не повернулися до України. Ба більше, зухвало починають коментувати і викладати в Мережу, що вони такі розумні, а хтось має воювати. Він в іншому місці буде виступати, коли повернеться до України. Є закони, які треба поважати. Навіть якщо це зробив, сиди собі мовчки в Туреччині, чи де. Вибачення прийматися не будуть", – сказав Данілов, коментуючи скандальні заяви стендап-коміка Андрія Щегеля.

За словами секретаря РНБО, на засіданні Ставки розглянуть питання – хто, скільки, які відомства давали дозволи на виїзд військовозобов'язаним. Про це звітуватимуть міністри.

Данілов певен, що в цьому випадку йдеться про справедливість, бо всі мають докладати зусиль для перемоги. Секретар РНБО підтримує ідею змін до законодавства, які спрямовані на "посилення цих процесів" (умов виїзду чоловіків призовного віку за кордон. – Ред.).

"Не можеш воювати? Будь ласка, працюй, сплачуй податки. Не можеш працювати? Допомагай, як можеш. Але от отак ганьбити країну – це не дозволено нікому", – підсумував він.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті