Данілов відповів путіну щодо "демілітаризованої зони": "Повірте, так обов’язково буде, але у РФ"

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов прокоментував заяву путіна щодо "демілітаризованої зони" в Україні, заявивши, що така зона обов’язково буде, але на території РФ. Про це він сказав в ефірі "Українського радіо" 2 лютого.

"Ця демілітаризована зона буде щонайменше до Москви, до Санкт-Петербурга, ми її обов’язково просунемо. Єдине, де вони там зможуть квакати, - це не ближче Урала. Повірте, так обов’язково буде. Тому що відповідь цивілізованого світу на ті злочини, які вчиняють ті терористи на чолі із сучасним Гітлером на прізвище путін - вони не будуть безкарними, вони обов’язково нестимуть за це відповідальність", - сказав Данілов.

Він підкреслив, що "демілітаризована зона" проходитиме "зовсім по інших меридіанах і паралелях", ніж хотів би путін.

"Це буде точно територія РФ, а не України", - сказав секретар РНБО.

Раніше путін заявив, що росія розширюватиме зону "демілітаризації" на території України.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті