Данілов розповів про демобілізацію строковиків, чий термін служби закінчився

Українських строковиків, чий термін служби закінчився, демобілізують. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю "Українському радіо", опублікованому 24 листопада. 

"Що стосується мобілізації людей, які проходили строкову службу, то президент попросив і військові погодилися, що найближчим часом ці люди будуть демобілізовані. Цей процес відбудеться і ми розуміємо скільки їх. І це справедливо, якщо вони заходили на строкову службу, у них закінчився термін строкової служби", - сказав очільник РНБО.

Він уточнив, що ті строковики, які мають бажання залишитися в армії, зможуть зробити це за допомогою підписання контракту, а інших демобілізують.

Данілов також зазначив, що на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача 24 листопада питанню демобілізації приділили велику увагу, щоб була можливість "...справедливо займатися залученням до війська тих людей, які потрібні для обороноздатності нашої країни".

Раніше повідомлялось, що Зеленський провів важливу Ставку щодо мобілізації, ТЦК та ротації.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті