Данілов розповів про демобілізацію строковиків, чий термін служби закінчився

Українських строковиків, чий термін служби закінчився, демобілізують. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю "Українському радіо", опублікованому 24 листопада. 

"Що стосується мобілізації людей, які проходили строкову службу, то президент попросив і військові погодилися, що найближчим часом ці люди будуть демобілізовані. Цей процес відбудеться і ми розуміємо скільки їх. І це справедливо, якщо вони заходили на строкову службу, у них закінчився термін строкової служби", - сказав очільник РНБО.

Він уточнив, що ті строковики, які мають бажання залишитися в армії, зможуть зробити це за допомогою підписання контракту, а інших демобілізують.

Данілов також зазначив, що на засіданні Ставки Верховного головнокомандувача 24 листопада питанню демобілізації приділили велику увагу, щоб була можливість "...справедливо займатися залученням до війська тих людей, які потрібні для обороноздатності нашої країни".

Раніше повідомлялось, що Зеленський провів важливу Ставку щодо мобілізації, ТЦК та ротації.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті