США поки не бачать ознак підготовки РФ до ядерного удару

Офіційний представник Білого дому Карін Жан-П'єр заявила, що у Вашингтоні поки що не бачать ознак підготовки росією ядерного удару. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

У повідомленні нагадується, що оголошуючи про мобілізацію в росії, путін пригрозив використати для захисту території країни всі наявні кошти, що на Заході однозначно розцінили як загрозу застосування ядерної зброї. На думку аналітиків, якщо москва все ж таки зважиться на такий крок, вона не відразу задіятиме стратегічні боєголовки, а обмежиться тактичною ядерною зброєю – зарядами невеликої потужності.

Президент США Джо Байден неодноразово попереджав, що подібні дії матимуть катастрофічні наслідки як для всього світу, так і для самої росії.

Проте на прес-конференції 4 жовтня Жан-П'єр сказала, що москва поки що не веде підготовку до ядерного удару.

"Ми дуже серйозно ставимося до питання ядерних озброєнь і брязкання такою ядерною зброєю, - заявила журналістам Жан-П'єр. - Але при цьому я хочу зазначити, що ми поки що не бачили причин переглядати нашу стратегічну ядерну позицію, тому що у нас немає жодних вказівок на те, що Росія, напевно, готується застосувати ядерну зброю".

Як повідомлялося, екс-директор ЦРУ вважає, що США знищать російські війська в Україні, якщо путін застосує ядерну зброю.

Для громадян України вже підготовлено рекомендації на випадок аварії на АЕС, застосування ядерної зброї чи брудної бомби.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті