"Cпівпраця на трьох": Лукашенко пропонує Путіну з Кім Чен Ином дати "шматок роботи" і Білорусі

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко приїхав у п'ятницю, 15 вересня, в Сочі на зустріч з президентом Росії Путіним і запропонував тому подумати про "співпрацю" обох країн з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, - пише DW.

"Приємно було бачити вас з Кім Чен Ином на космодромі "Восточный". Я думаю, що ми можемо подумати і про співпрацю десь на трьох. Північна Корея, Росія. Думаю, шматок роботи і Білорусі там знайдеться з урахуванням тих проблем, які існують", - сказав Лукашенко.

Тим часом сам північнокорейський диктатор у рамках своєї багатоденної поїздки в Росію з'їздив сьогодні на авіаційний завод імені Ю. Гагаріна в Комсомольську-на-Амурі, де виробляють військові винищувачі типу "Су".

Як зауважує міжнародне агентство Reuters, цей завод перебуває під санкціями Заходу.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті