Число жертв землетрусу в Туреччині досягло 37 тисяч

За останніми даними, кількість жертв землетрусу в Туреччині та Сирії зросла до 37 тисяч, рятувальники починають згортати пошуки. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на BBC. 

За даними на вечір 13 лютого, жертвами землетрусу у двох країнах стали понад 37 тисяч людей. Однак ці цифри далекі від остаточних. 

За даними Управління з ліквідації наслідків стихійного лиха Туреччини, в країні загинуло 31 643 особи, тоді як на північному заході Сирії, за даними ООН, кількість загиблих досягла 5 714 осіб. 

В ООН заявляють, що понад 800 тисяч людей позбавлені повноцінного харчування, а його агенція з надання допомоги на місцях попереджає, що остаточна кількість загиблих внаслідок землетрусу, швидше за все, подвоїться. Запаси продовольства в обох країнах закінчуються. 

Співробітник гуманітарної організації, який зараз знаходиться в місті Адана на півдні Туреччини, сказав ВВС, що список необхідного - величезний, важко дістати нижню білизну, намети та ковдри. 

Зазначається, що на цьому тижні в Туреччині та Сирії очікується низька температура, що створює додаткові труднощі як для рятувальників, так і для тих, хто вижив і залишився без даху над головою внаслідок землетрусу. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті