Чоловік із гранатою загрожує підірвати себе у будівлі суду у Чернівцях

У Чернівцях чоловік загрожує підірвати гранату у приміщенні апеляційного суду. Про це 17 березня повідомляє телеграм-канал Інсайдер UA.

"За попередньою інформацією, у суді засудили до 5 років в'язниці його сина, після чого батько прийшов до суду з гранатою та загрожує підірвати себе", - йдеться у повідомленні.

Поруч знаходиться школа, дітей евакуювали до підвалу. Нікого не випускають через загрозу вибуху.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті