Чоловік із гранатою загрожує підірвати себе у будівлі суду у Чернівцях

У Чернівцях чоловік загрожує підірвати гранату у приміщенні апеляційного суду. Про це 17 березня повідомляє телеграм-канал Інсайдер UA.

"За попередньою інформацією, у суді засудили до 5 років в'язниці його сина, після чого батько прийшов до суду з гранатою та загрожує підірвати себе", - йдеться у повідомленні.

Поруч знаходиться школа, дітей евакуювали до підвалу. Нікого не випускають через загрозу вибуху.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті