Черговий син глави Чечні отримав високу посаду: Ахмат Кадиров став міністром з фізкультури і спорту республіки

Сина глави Чечні Рамзана Кадирова Ахмата Кадирова призначено на посаду міністра з фізичної культури і спорту регіону. Про це повідомив Рамзан Кадиров у своєму офіційному Телеграм-каналі 21 травня.

"Друзі! В органах муніципальної та виконавчої влади Чеченської Республіки відбулися кадрові зміни. Так, на посаду міністра ЧР з фізичної культури і спорту призначено Ахмата Кадирова", - написав Рамзан Кадиров.

Він також висловив упевненість, що його син "повністю виправдає надану йому довіру".

Раніше повідомлялося, що шістнадцятирічного "героя Чеченської республіки" Адама Кадирова урочисто представили на посаді куратора Російського університету спецназу.

Крім того, доньку Рамзана Кадирова Хадіжат Кадирову було призначено на посаду першого заступника керівника адміністрації глави та уряду республіки.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті