Через застосунок єОселя відтепер можна купити приватні будинки, таунхауси і дуплекси за пільговою іпотекою

Відтепер через застосунок єОселя, окрім квартир, можна купити приватні будинки, таунхауси і дуплекси за пільговою іпотекою. Про це пише Телеграм-канал "Уряд online" 30 січня.

"Відтепер за пільговою іпотекою можна купити не тільки квартири, а й приватні будинки, таунхауси і дуплекси", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що вимоги по даті введення в експлуатацію будинків такі ж, як і для квартир:

  • представникам окремих професій (військовослужбовці ЗСУ за контрактом, вчителі, медики та науковці) під 3% та ветеранам під 7% - доступні приватні будинки до 10 років в Києві та обласних центрах, без обмежень в інших населених пунктах;
  • ВПО та іншим українцям під 7% - доступні приватні будинки до 3 років, незалежно від населеного пункту.

Крім того, розширено можливості для ветеранів війни, учасників бойових дій, людей з інвалідністю через війну та членів їхніх сімей. Вони зможуть купити квартиру в Києві та обласних центрах, якщо багатоквартирному будинку не більш ніж 10 років. Раніше було обмеження до трьох років.

Раніше повідомлялось, що в Україні провели перший обмін сертифіката єВідновлення на нове житло: родина з Гостомеля придбає нову оселю.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті