Через заколот ПВК "Вагнер" із табору в Ростові не змогли забрати 700 дітей - їх розмістили в "бараке"

Через заколот ПВК "Вагнер" із табору не змогли забрати 700 дітей із Ростова, але їх виселили з кімнат, оскільки в табір заїхала нова зміна. Про це з посиланням на своїх читачів повідомили росЗМІ.

"Сьогодні діти мали повернутися з табору "Шахтинський текстильщик" у краснодарському селищі Ольгинка. Але через те, що Ростов-на-Дону зайняли бійці ПВК Вагнера, дітей не стали відвозити по домівках. При цьому вільних кімнат у таборі немає, оскільки заїхала наступна зміна", – ідеться в повідомленні.

Читачі видання повідомили, що дітей помістили в "якийсь барак, де дуже спекотно і душно".

"Судячи з фотографій, їх розмістили в актовій залі", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Ростові "вагнерівці" розігнали місцевих жителів, які чекали на прибуття "кадировців" – лунали постріли.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті