У Ростові "вагнерівці" розігнали місцевих жителів, які чекали на прибуття "кадирівців" - лунали постріли

У центрі Ростова-на-Дону "вагнерівці" розігнали місцевих жителів, які кілька годин чекали на прибуття бійців "Ахмата". про це повідомляють у соцмережах 24 червня.

Губернатор Ростовської області Василь Голубєв уперше за добу ввечері з'явився на відео, у якому закликав місцевих жителів не наближатися до військової техніки і не залишати без необхідності будинки. 

Нагадаємо, що сьогодня вранці Ростов-на-Дону зайняли сили "ПВК Вагнера"

Як повідомлялося, на залізничній станції "Ростов-Головний" сьогодня був ажіотаж - жителі опрагнуть покинути місто, яке контролює ПВК "Вагнер".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті