Через заколот ПВК "Вагнер" із табору в Ростові не змогли забрати 700 дітей - їх розмістили в "бараке"

Через заколот ПВК "Вагнер" із табору не змогли забрати 700 дітей із Ростова, але їх виселили з кімнат, оскільки в табір заїхала нова зміна. Про це з посиланням на своїх читачів повідомили росЗМІ.

"Сьогодні діти мали повернутися з табору "Шахтинський текстильщик" у краснодарському селищі Ольгинка. Але через те, що Ростов-на-Дону зайняли бійці ПВК Вагнера, дітей не стали відвозити по домівках. При цьому вільних кімнат у таборі немає, оскільки заїхала наступна зміна", – ідеться в повідомленні.

Читачі видання повідомили, що дітей помістили в "якийсь барак, де дуже спекотно і душно".

"Судячи з фотографій, їх розмістили в актовій залі", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Ростові "вагнерівці" розігнали місцевих жителів, які чекали на прибуття "кадировців" – лунали постріли.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті