Через негоду без світла лишилися понад 2 тисячі споживачів на Хмельниччині й Кіровоградщині

Через несприятливі погодні умови без електропостачання перебувають понад дві тисячі споживачів у Хмельницькій і Кіровоградській областях, роботи з відновлення тривають. Про це Міністерство енергетики України повідомило у Фейсбук.

У Донецькій області за минулу добу фахівці повернули електроенергію майже 1,2 тисячі споживачів.

У Харківській області до мережі вдалося підключити декілька ліній електропередачі, знеструмлених унаслідок бойових дій. У результаті світло повернули 57 абонентам.

Без електропостачання залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Чернігівській, Харківській і Херсонській областях.

У Київській області внаслідок технологічних порушень знеструмлені 1245 абонентів. Фахівці працюють над відновленням енергопостачання.

Енергогенерувальні потужності в країні, за даними міністерства, працюють у штатному режимі. Запасів вугілля та мазуту на складах досить для безперебійної роботи станцій.

Обсяг виробленої електроенергії достатній для повного забезпечення потреб споживачів і промисловості.

Один із енергоблоків генерувальних потужностей виведений у короткостроковий ремонт (у межах доби).

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті