Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Ворог завдав ударів по енергетичних об’єктах Дніпропетровської, Кіровоградської та Сумської областей. Складною залишається ситуація на Чернігівщині. Енергетики працюють безперервно, відновлюючи електропостачання споживачам", - повідомляє Міненерго 24 жовтня..
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Як повідомляється, на сьогодні заплановано, що графіки погодинних відключень діятимуть у більшості областей України з 07:00 до 23:00.
"Актуальні графіки розміщуються на офіційних ресурсах регіональних операторів системи розподілу. Про зміни в енергопостачанні дізнавайтесь на сторінках обленерго вашого регіону", - зазначили в Міненерго.
Нагадаємо, чергова ворожа атака залишила без світла 19 населених пунктів на Кіровоградщині.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту