Через детонацію снарядів на складі в Сорокиному (Краснодоні) Пасічник перевів школи та дитячі садки на "дистанційку"

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник перевів на дистанційне навчання три дитсадки і чотири школи окупованого Сорокиного (Краснодона). Про це він повідомив у себе в Телеграм.

"З метою забезпечення безпеки наших дітей і безперервності їхнього навчального процесу було ухвалено рішення з 26 вересня три дитсадки і чотири школи Краснодона тимчасово перевести на дистанційне навчання. Щойно всі наслідки буде усунуто і приміщення відновлено, діти повернуться до класів", - написав він.

Як повідомлялося раніше, 25 вересня ЗСУ знищили в Сорокиному великий склад із боєприпасами, які детонували тривалий час після прильоту.

Окупаційна влада заперечує, що розмістила арсенал снарядів і ракет у житловій забудові, і запевняє, що внаслідок атаки ЗСУ було уражено такий собі "промисловий об'єкт".

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті