Через детонацію снарядів на складі в Сорокиному (Краснодоні) Пасічник перевів школи та дитячі садки на "дистанційку"

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник перевів на дистанційне навчання три дитсадки і чотири школи окупованого Сорокиного (Краснодона). Про це він повідомив у себе в Телеграм.

"З метою забезпечення безпеки наших дітей і безперервності їхнього навчального процесу було ухвалено рішення з 26 вересня три дитсадки і чотири школи Краснодона тимчасово перевести на дистанційне навчання. Щойно всі наслідки буде усунуто і приміщення відновлено, діти повернуться до класів", - написав він.

Як повідомлялося раніше, 25 вересня ЗСУ знищили в Сорокиному великий склад із боєприпасами, які детонували тривалий час після прильоту.

Окупаційна влада заперечує, що розмістила арсенал снарядів і ракет у житловій забудові, і запевняє, що внаслідок атаки ЗСУ було уражено такий собі "промисловий об'єкт".

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті