Через брак ракет росія може змінити тактику нанесення ракетних ударів, зосередившись на військових об'єктах – ISW

Російські війська можуть змінити тактику нанесення ракетних ударів по Україні, зосередившись на українських військових об'єктах. Про це повідомляють у черговому зведенні експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) 24 березня, пише "BBC News. Русская служба".

"Загальна кількість російських ракетних ударів зменшується, що свідчить про виснаження запасів високоточних ракет", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що прессекретар Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Вадим Скібіцький також заявив, що російські війська можуть переорієнтувати свої удари на українські військові об'єкти і місця зосередження сил, продовжуючи завдавати ударів по українській енергетичній інфраструктурі.

"За оцінкою ГУР, наразі в росії залишилося лише 15% запасів високоточної зброї, наявних до 24 лютого 2022 року, а крилаті ракети "Калібр", Х-101 і Х-555 становлять менше ніж 10% від загальних запасів", – йдеться в повідомленні.

За словами Скібіцького, російські сили не можуть проводити атаки частіше ніж двічі на місяць через необхідність економії ракет (восени минулого року вони проводили великі повітряні атаки з більшою частотою – приблизно раз на тиждень).

Експерти ISW раніше також оцінювали, що російський ракетний арсенал виснажується, що може обмежити частоту та інтенсивність ударів.

Раніше з посиланням на експертів ISW повідомлялося, що Україна має всі шанси повернути ініціативу і почати контрнаступ.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті