Через брак ракет росія може змінити тактику нанесення ракетних ударів, зосередившись на військових об'єктах – ISW

Російські війська можуть змінити тактику нанесення ракетних ударів по Україні, зосередившись на українських військових об'єктах. Про це повідомляють у черговому зведенні експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) 24 березня, пише "BBC News. Русская служба".

"Загальна кількість російських ракетних ударів зменшується, що свідчить про виснаження запасів високоточних ракет", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що прессекретар Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Вадим Скібіцький також заявив, що російські війська можуть переорієнтувати свої удари на українські військові об'єкти і місця зосередження сил, продовжуючи завдавати ударів по українській енергетичній інфраструктурі.

"За оцінкою ГУР, наразі в росії залишилося лише 15% запасів високоточної зброї, наявних до 24 лютого 2022 року, а крилаті ракети "Калібр", Х-101 і Х-555 становлять менше ніж 10% від загальних запасів", – йдеться в повідомленні.

За словами Скібіцького, російські сили не можуть проводити атаки частіше ніж двічі на місяць через необхідність економії ракет (восени минулого року вони проводили великі повітряні атаки з більшою частотою – приблизно раз на тиждень).

Експерти ISW раніше також оцінювали, що російський ракетний арсенал виснажується, що може обмежити частоту та інтенсивність ударів.

Раніше з посиланням на експертів ISW повідомлялося, що Україна має всі шанси повернути ініціативу і почати контрнаступ.

Статті

Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Всі статті