Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У Чернівецькій області на кордоні з Румунією офіційно відкрили новий автомобільний пункт пропуску "Дяківці - Раковець". Про це повідомляє Чернівецька ОВА у Facebook 10 лютого.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Ми відкрили вже третій пункт пропуску за час незалежності України і другий на території нашої області - "Дяківці", - цитує ОВА слова голови області Руслан Зпапаранюк.
Зазначено, що це стратегічно важливий для всієї України пункт. Він дає нові можливості для економіки.
"Найближчим часом тут проїжджатимуть вантажні автомобілі із зерном, олійною продукцією, яка потрібна Європі та всьому світу", - додали в ОВА.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту