З початку війни понад у 541 дитини загибли або зникли батьки

З початку війни у 541 дитини в Україні загинули батьки, або з ними намеє звязку. Про це заявив під час телемарафону заступник директора департаменту захисту прав дітей Національної соціальної сервісної служби Володимир Вовк, повідомляє Радіо Свобода

"Ми маємо 106 дітей-сиріт, батьки яких загинули, 206 дітей-сиріт, батьки яких загинули, але документального підтвердження немає, і ще є хоча б невеликий шанс, що ми знайдемо цих батьків, коли закінчиться війна", – сказав Вовк.

За даними ООН, з початку війни до 7 серпня зафіксовано 12 867 жертв серед цивільного населення в країні: 5 401 убитих та 7 466 поранених, йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, в Україні запрацював державний портал для розшуку дітей "Діти війни".

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті